Hotel

null

Hotel w Wąsowie swoją wyjątkowość zawdzięcza historii. To dzięki niej pałac owiany jest nutką tajemnicy i grozy, co zresztą zwiększa jego neogotycka architektura. Jeśli szukają Państwo miejsca z duszą, to zdecydowanie warto do nas zajrzeć. Gwarantujemy nie tylko wypoczynek w ciszy i spokoju, ale również doskonałą kuchnię opartą o tradycyjne dania polskie oraz europejskie. Świetna obsługa i luksus to to, co wyróżnia nas wśród innych obiektów położonych w okolicy Poznania. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto do nas zajrzeć.

wesele poznań

Obiekty

WARTE POZNANIA
null
wesele poznań
Pałac Hardta

Część hotelowa, w której znajdują się apartamenty dla gości to niejedyna rzecz, jaką mogą Państwo znaleźć w Pałacu Hardta. Od kilku lat funkcjonuje tutaj nowo wybudowana sala konferencyjno-bankietowa zwana „Parkową” o powierzchni 400 m2. Jest to największa w Wielkopolsce sala weselna w okolicach Poznania, która znajduje się przy obiekcie zamkowym. Poza ślubami i weselami, można tu też organizować chrzciny, komunie i imprezy okolicznościowe. Pałac Hardta jest też dostosowany do przyjazdów rodzin z dziećmi – dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw i biblioteczkę, a dla dorosłych – strefę spa.

 

Pałac Sczanieckich

Klasycystyczny, zabytkowy pałac, w którym dawniej zamieszkiwała rodzina Sczanieckich, obecnie również służy jako miejsce hotelowe dla gości odwiedzających Wąsowo. W Pałacu zachowano klasycystyczny klimat, by nawiązać do tradycji, jakie wiązały się z tym budynkiem. Przygotowaliśmy tutaj 17 pokoi dla gości; wszystkie w standardzie czterogwiazdkowym. Dodatkowo w Pałacu Sczanieckich znajduje się również sala konferencyjna, która pomieści nawet 100 gości. Z tego względu rekomendujemy to miejsce jako salę weselną dla osób z Wielkopolski, którym zależy na organizacji przyjęcia weselnego średniej wielkości

wesele poznań
wesele poznań
Domek Ogrodnika

Posiada 15 miejsc noclegowych, z tego względu bywa często wynajmowany dla gości weselnych. Na życzenie Pary Młodej możemy tutaj również dołożyć 2 dostawki. Wystrój Domku jest utrzymany w standardzie trzygwiazdkowym. W okolicy budynku znajduje się nasza stajnia, w której trzymamy konie i kucyki. Goście hotelowi mogą próbować swoich sił w jeździe konnej pod okiem doświadczonych instruktorów. Stajnia może być też świetną atrakcją weselną, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci, które dzięki kucykom mogą dopiero rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną.

Zagroda i Spichlerz

Naszym najnowszym obiektem jest Spichlerz, czyli miejsce dla osób, które cenią sobie bezpretensjonalny klimat. Jeśli poszukują Państwo sali weselnej blisko Poznania, to Spichlerz będzie idealny.  Można zorganizować w nim przyjęcia weselne nawet na 250 osób. Spichlerz jest utrzymany w stylu rustykalnym z odrobiną nonszalancji. Dla osób, które chciałyby zorganizować wesele pod Poznaniem, mamy też przygotowane miejsca noclegowe dla gości w pasującym klimatem do Spichlerza Domku Ogrodnika.

Zdjęcia Spichlerza można obejrzeć na stronie internetowej: http://spichlerzwasowo.pl/

wesele poznań

Cennik

HOTELOWY
null
Pałac Hardta

Najbardziej reprezentacyjne miejsce na wesele w Wąsowie jest zarazem największym, dlatego tutaj przygotowaliśmy dla gości aż 37 pokoi. Łącznie w Zamku może więc nocować 78 osób w wersji standardowej; po dodaniu dostawek Pałac Hardta pomieści 106 osób.

Pokoje apartamentowe:

Dla 1 osoby

350 zł

Dla 2 osób

450 zł

Dla 3 osób

545 zł

Dla 4 osób

640 zł

Pokoje pałacowe:

Dla 1 osoby

230 zł

Dla 2 osób

330 zł

Dla 3 osób

425 zł

Dla 4 osób

520 zł

Pałac Sczanieckich

Pałac Sczanieckich znajdujący się w sąsiedztwie Pałacu ma przygotowane miejsca dla 37 osób w 17 pokojach. Na życzenie gości możemy zwiększyć liczbę miejsc noclegowych poprzez dodanie dostawek; wówczas w Pałacu zmieści się maksymalnie 46 osób.

Pokoje apartamentowe:

Dla 1 osoby

350 zł

Dla 2 osób

450 zł

Dla 3 osób

545 zł

Dla 4 osób

640 zł

Pokoje pałacowe:

Dla 1 osoby

230 zł

Dla 2 osób

330 zł

Dla 3 osób

425 zł

Dla 4 osób

520 zł

Domek Ogrodnika

W budynku znajduje się 6 pokoi i 15 miejsc noclegowych, z tego względu to miejsce polecamy na noclegi osobom prywatnym oraz tym organizującym kameralne wesela. Na życzenie możemy również dołożyć dostawki – wówczas miejsce znajdzie łącznie 17 osób.

Pokoje rustykalne:

Dla 1 osoby

160 zł

Dla 2 osób

220 zł

Dla 3 osób

315 zł

Dla 4 osób

410 zł

Zagroda Pałacowa

Zagroda Pałacowa to kompleks 3 kameralnych domków, w których łącznie znajduje się 12 pokoi. Wygodne miejsca noclegowe znajdą tutaj 24 osoby, a po dodaniu dostawek – 30 osób. To świetne miejsce na odpoczynek dla gości osób, które planują wesele pod Poznaniem.

Pokoje rustykalne:

Dla 1 osoby

160 zł

Dla 2 osób

220 zł

Opinie

NASZYCH GOŚCI
null