Hotel

null

Hotel w  Wąsowie to miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością. To sprawia, że w Wąsowie odbywają się przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe oraz konferencje. Wąsowo to nie tylko sale weselne i konferencyjne. To również urokliwe miejsce, przepełnione romantycznym klimatem. Można wybrać się tu na weekend z rodziną, by odpocząć od codzienności i zgiełku miasta lub zaprosić ukochaną osobę na jeden z naszych romantycznych pakietów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

wesele wielkopolska

Pokoje

HOTELOWE
null
wesele poznań
Pałac Hardta

Główny budynek zespołu pałacowo-parkowego, w którym obecnie goście mogą korzystać z 37 pokoi. To tu właśnie znajdują się też najokazalsze sale weselne, najlepsze apartamenty, które udostępniamy Parom Młodym podczas organizacji przyjęć weselnych w Wąsowie. W Pałacu Hardta można znaleźć też restaurację, sale konferencyjne, salę bilardową oraz kompleks rekreacyjny z basenem i sauną.

Pałac Sczanieckich

Pałac Sczanieckich znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównego Pałacu. Do dyspozycji naszych Gości  przygotowaliśmy tu  17 pokoi. W obiekcie tym znajduje się również mniejsza sala konferencyjna.

wesele poznań
wesele poznań
Domek Ogrodnika

Ta część hotelowa położona jest w odległości ok. 150 metrów od Pałacu Hardta. W budynku urządzonych jest 6 pokoi w stylu rustykalnym.

Zagroda i Spichlerz

Zagroda Pałacowa to kompleks 3 kameralnych domków, w których łącznie znajduje się 12 pokoi. Wygodne miejsca noclegowe znajdą tutaj 24 osoby, a po dodaniu dostawek – 30 osób. To świetne miejsce na odpoczynek dla gości osób, które planują wesele pod Poznaniem.

wesele poznań

Galeria

null
wesele pałac poznań
wesele wielkopolska
wesele pałac poznań
wesele wielkopolska

Atrakcje

PAŁACU WĄSOWO I OKOLIC
null
Gości Pałacu w Wąsowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z pałacowych atrakcji:

Hotel przyjazny dzieciom:

łóżeczko z pościelą, przewijak, wanienka, nocnik, podgrzewacz do butelek, dostęp do kuchenki mikrofalowej, specjalne menu dla dzieci, sezonowy, zewnętrzny plac zabaw.

Atrakcje w okolicy:

Opinie

NASZYCH GOŚCI
null